Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1171

Obowiązki:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- profesjonalna organizacja pracy Zarządu
- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
- prowadzenie korespondencji i nadzór nad obiegiem dokumentów
- organizacja i obsługa spotkań oraz narad Zarządu, sporządzanie protokołów
- administracyjne wsparcie prac projektowych
- udział w pracach związanych z organizowaniem procesów biznesowych

Co możemy Ci zaoferować?
- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
- elastyczny czas pracy
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- aktywność sportową (karta OK System, kręgle, drużyna piłki nożnej)
- bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
- pyszną kawę i herbatę
- owocowe wtorki i czwartki
- spotkania integracyjne

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Czego oczekujemy? - wykształcenia wyższego o kierunku ekonomicznym lub pokrewnym - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - wysokiej kultury osobistej - umiejętności planowania pracy własnej - kreatywności i inicjatywy oraz samodzielności - znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Miejsce pracy: 85-321 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres hr@bsb.pl Dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, iż Administratorem danych jest firma Bazy i Systemy Bankowe Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kasprzaka 3. Dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji, 3 lata od otrzymania dokumentów aplikacyjnych (podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz przepisy Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres e-mail: iod@bsb

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy