Asystent/ka Zarządu (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba wesprze kilkuosobowy Zarząd w zadaniach administracyjnych oraz komunikacji między spółką lokalną oraz pozostałymi jednostkami.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm z branży wydawniczej.

Opis stanowiska

  • prowadzenie kalendarza Zarządu
  • organizacja podróży służbowych - krajowych i zagranicznych
  • przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych
  • zapewnienie właściwego przepływu dokumentów oraz informacji
  • przygotowywanie tłumaczeń, dokumentów oraz maili
  • obsługa sekretariatu

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Asystentki w międzynarodowej organizacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność oraz wysokie umiejętności organizacyjne
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page