Asystent/ka z j. rosyjskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy z j. rosyjskim na co dzień

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 3 lat)
  • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Zarządzanie kalendarzami przełożonych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Przygotowywanie oraz branie udziału w konferencjach
  • Zamawianie materiałów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials