Asystent/ka Wsparcia Sprzedaży

Team Connect Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami w celu umawiania spotkań,
  • Tworzenie bazy Klientów,
  • Współpraca i budowanie relacji z Klientami,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Udział w spotkaniach biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży,
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (pełny etat),
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Asertywność,
  • Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie z branży IT,
  • System premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obszarze sprzedaży,
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.