Asystent/ka w pracowni studiów i analiz energetycznych

Energoekspert Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów.
  • Absolwent kierunku energetyka bądź inżynieria środowiska lub pokrewnych,
  • Znajomość pakietu MS Office, GIIS.
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Zakres podstawowych zadań:

  • Asystent w zespole realizującym koncepcje, studia wykonalności i dokumenty strategiczne z zakresu szeroko rozumianej energetyki.
  • Asystent w zespole realizującym dokumenty strategiczne dla gmin i miast, w tym dotyczące zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.
  • Asystent w zespole realizującym projekty w środowisku GIS.
  • Asystent w zespole realizującym dokumenty z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

ENERGOEKSPERT sp. z o. o. jest firmą konsultingową i inżynierską powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa