Asystent/ka w kancelarii prawnej

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dużej renomowanej kancelarii prawnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka w kancelarii prawnejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizowanie podróży służbowych
  • Redagowanie dokumentów, kompletowanie załączników
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
  • Wspieranie administracyjnie zespołu prawników
  • Komunikacja z organami administracji publicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (co najmniej I stopnia) lub w trakcie studiów
  • Co najmniej pół roczne doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presja
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę w renomowanej Kancelarii znajdującej się w czołówce rankingów takich jak Chambers Europe czy Legal 500 EMEA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.