ASYSTENT/KA W DZIALE REKRUTACJI NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

ImpactJob

Skawina, małopolskie

ImpactJob
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie
(KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia
pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów w języku niemieckim
  • Kontakt z pracownikami w trakcie ich zatrudnienia ,pomoc w razie ewentualnych problemów

WYMAGANIA:

  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym  i zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ImpactJob

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy