Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Asystent/ka w Dziale Rachunkowości

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystenta do Działu Rachunkowości.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie faktur do systemu księgowo-operacyjnego, rozliczanie delegacji pracowniczych oraz zaliczek, weryfikowanie poprawności danych, zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentacji, zarządzanie bazą danych oraz wsparcie zespołu w bierzących zadaniach.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia/ poszerzenia wiedzy w zakresie finansów i rachunkowości
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (18 zł/h brutto)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (8:00-16:00/9:00-17:00)
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Rondo ONZ)
  • Szkolenia przygotowujące do pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie kierunkowe (student kierunku finanse/ rachunkowość/ ekonomia)
  • Chęć rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy w zakresie finansów
  • Skrupulatność i sumienność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (staże i praktyki w dziale Księgowym/ Rachunkowym/ Finansowym) - mile widziane

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse