Asystent/-ka w dziale marketingu

Sephora Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu komunikacji w budowaniu i wdrażaniu działań marketingowych (np. reklama drukowana, materiały digital, projekty specjalne)
  • Praca przy tworzeniu kreacji marketingowych
  • Praca z planami marketingowymi – pilnowanie terminów i poziomu realizacji zadań zgodnie z ustalonym zakresem
  • Wspieranie działu marketingu w zadaniach organizacyjnych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie
  • Chęć nauki i otwartość na nowe wyzwania
  • Dokładność i umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Mile widziane wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu (digital, BTL)
  • Mile widziana znajomość świata beauty