Asystent/ka w Dziale Marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zawartością strony internetowej Firmy
  • Dokonywanie analiz ruchu i zachowań użytkowników stron internetowych,
  • Współtworzenie kampanii marketingowych oraz rekomendowanie na ich podstawie działań reklamowych w Internecie i w mediach społecznościowych,
  • Zarządzanie zawartością fanpage'u marki i współtworzenie harmonogramu wpisów,
  • Aktywna współpraca z agencjami reklamowymi, domem mediowym oraz centralą firmy w obszarze Internetu i mediów społecznościowych,
  • Raportowanie efektywności akcji promocyjnych,
  • Aktualizacja materiałów wspierających pracę dilerów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy związanej ze światem marketingu internetowego lub ukończenia stażu w tym obszarze (ok. 1 rok),
  • Znajomości Internetu, zainteresowania trendami i wpływem mediów cyfrowych na proces zakupowy i konwersje,
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności syntezy, formułowania treści i wniosków,
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole,
  • Realizację ciekawych projektów marketingowych,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie przez Adecco Poland na okres 18 miesięcy.

Numer referencyjny: MS/12/02/2018/2/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.