Asystent/-ka w dziale księgowym

BRK Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

• aktywny udział w zadaniach cyklicznych i pozostałych czynnościach administracyjno-księgowych

• wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami

• opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów

• weryfikacja nieprawidłowości, uzgadnianie kont

• wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych

Oferujemy:

• praktyczne zastosowania i rozwój w dziedzinie księgowości

• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanej wiedzy i zaangażowania

• pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min.B2 - warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Dodatkowe atuty (nie są niezbędne):

  • Znajomość systemów księgowych
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub w dziale księgowym

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe BRK Sp. z o.o. to firma działająca od 1997 roku na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa