Asystent/-ka w dziale księgowym

BRK Sp. z o.o.

53-411 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami,

• opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów,

• weryfikacja nieprawidłowości, uzgadnianie kont,

• wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych,

• aktywny udział w zadaniach cyklicznych i pozostałych czynnościach administracyjno-księgowych

Oferujemy:

• praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy i rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych,

• możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w zawodzie księgowego,

• wynagrodzenie odpowiednie do posiadanej wiedzy i zaangażowania,

• pracę w młodym i przyjaznym zespole,

• elastyczny grafik dopasowany do indywidualnych potrzeb

• wybór dodatkowych benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe NNW, prywatna opieka lekarska LuxMed

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe, min. średnie

• Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

• Umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Dodatkowymi atutami będzie:

• Znajomość systemów księgowych,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Znajomość języka angielskiego.

• Mile widziani studenci studiów zaocznych, wieczorowych i ostatnich lat nauki,

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe BRK Sp. z o.o. to firma działająca od 1997 roku na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta