Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Asystent/ka w dziale księgowości

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach
  • Wprowadzanie danych do systemu, aktualizowanie zmian w systemie
  • Skanowanie dokumentów i umieszczanie skanów w systemie
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Wystawianie faktur

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość) lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Zatrudnienie OD ZARAZ na okres 3 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w pełnym etacie od poniedziałku do piątku
  • Wsparcie merytoryczne i profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Lokalizacja: Ochota

Numer referencyjny: ADK/WA2/102018/A3/MD

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse