Asystent/ka W Dziale Księgowości

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie korespondencji w języku polskim oraz niemieckim
  • wprowadzanie danych do systemu DATEV
  • wspieranie prowadzenia niezbędnej dokumentacji
  • wykonywanie tłumaczeń niemiecko-polskich i polsko-niemieckich

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • wysoka komunikatywność oraz samodzielność
  • otwartość na naukę i podnoszenie swoich kompetencji
  • zainteresowania w obszarze księgowości będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości do 3600 złotych brutto
  • szkolenie w Berlinie mające na celu wdrożenie do obowiązków zawodowych
  • przygotowanie do obsługi programu DATEV
  • warunki pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.