Asystent/-ka w dziale księgowości

BSI

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją specjalistów w różnych dziedzinach.

Obecnie dla naszego klienta, polskiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko ASYSTENTA/ASYSTENTKI w DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- wystawianie dokumentów sprzedaży,
- sporządzanie zestawień i obróbkę danych np. w programie Excel,
- przygotowanie dokumentacji na potrzeby organów skarbowych,
- księgowanie.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i kompetencji,
- umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony,
- pracę w Kielcach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości przepisów podatkowych,
- znajomości Pakietu Ms Office oraz programu Sage Symfonia,
- znajomości innych systemów finansowo-księgowych lub chęci ich poznania,
- dobrej organizacji oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
- umiejętności pracy w grupie,
- dyspozycyjności i zaangażowania.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse