Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Asystent/ka w dziale księgowości

02 - 180 Warszawa, mazowieckie

IKA Logistic Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Księgowanie dokumentów w systemie ERP,
Sporządzanie zestawień i raportów,
Wystawianie faktur sprzedaży,
Zarządzanie dokumentacją i korespondencją firmową oraz jej archiwizowanie,
Przygotowywanie oraz wysyłka dokumentów związanych z wezwaniami do zapłaty,
Administracyjne wsparcie innych pracowników.
Opcja zatrudnienia 3/4 etatu.

Wymagania

Znajomość podstaw księgowości,
Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
Umiejętność redagowania oficjalnych pism,
Terminowości i odpowiedzialność.
Mile widziana znajomość :
programu księgowego COMARCH OPTIMA
języka angielskiego

Firma IKA Logistic Sp. z o.o. to firma logistyczna który oferuję i świadczy usługi... magazynowe, dystrybucyjne oraz celne dla firm spedycyjnych, osób prywatnych i firm, handlujących na rynkach międzynarodowych. Nasz firma jest zorientowana na kompleksowe zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do klienta, możliwe dzięki pełnemu dostępowi klienta do informacji. Jednocześnie staramy się do minimum ograniczyć formalności związane ze spedycją towarów w ramach ogólnie przyjętych dobrych praktyk i zgodnie z prawem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Logistyka