Asystent/ka w Dziale Kontraktów

Ajaks S.A

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Ajaks S.A.

Polska uznana firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług dla przemysłu na terenie całej Unii Europejskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie dokumentacji kontraktów zgodnie z procedurami ISO,
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych,
  • projektowanie i aktualizowanie materiałów marketingowych,
  • organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych, rezerwacje hoteli i środków transportu,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie tłumaczeń, szkoleń i działań promocyjnych,
  • wsparcie i czynny udział w realizacji zadań Działu Kontraktów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min średniego,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • samodzielności i rzetelności,
  • miłej aparycji i doskonałej organizacji pracy,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole w stabilnej firmie i międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka