Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Asystent/ka w Dziale IT

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i korespondencji działu (w tym opisywanie faktur),
  • obsługa podpisów elektronicznych,
  • wsparcie działu obsługi serwisowej: obsługa systemu zgłoszeń oraz bieżący monitoring terminowości realizowanych zgłoszeń,
  • przygotowywanie profesjonalnych prezentacji w programie Power Point,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • opieka nad obszarem administracyjnym na potrzeby działu,
  • bieżąca obsługa systemu do zarządzania mapami procesów w metodyce Agile,
  • przygotowywanie i obsługa webinariów (uzgodnienie ostatecznej wersji i jakości prezentowanych treści, zaproszanie uczestników i dołączenie do szkolenia, deponowanie prezentowanych treści do właściwego repozytorium danych),
  • wsparcie połączeń konferencyjnych za pośrednictwem systemu Webex.

Aby efektywnie wykonywać zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i umiejetność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie i chęć dalszego rozwoju w obszarze IT (np. helpdesk),
  • zainteresowanie obszarem technik informatycznych.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • lokalizację: Mokotów,
  • ofertę Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności zarówno w obszarze administracyjnym, jak i IT,
  • pracę w fajnym i zgranym zespole,
  • spotkania integracyjne, wyjazdy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.