Asystent/ka w dziale HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Praca w dziale administracji i rekrutacji
  • Zakładanie i prowadzenie teczek osobowych Pracowników Tymczasowych
  • Selekcjonowanie i porządkowanie wszelkiej dokumentacji, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biura
  • Selekcjonowanie napływających aplikacji i umawianie rozmów kwalifikacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Pomoc w bieżących sprawach związanych z działem HR

Wymagania:

  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru miękkiego lub twardego HR
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Entuzjazm, motywacja i zaangażowanie
  • Elastyczność i inicjatywa

Oferujemy:

  • Bezpłatne praktyki po których możliwe jest zatrudnienie na umowie
  • Czynny udział w realizacji przedsięwzięć o charakterze rekrutacyjnym i administracyjnym
  • Możliwość zdobycia solidnego doświadczenia w HR
  • Miła atmosfera w pracy
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
Oferta praktyk

Numer referencyjny: Ad/11/18/ktw
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.