Opis stanowiska pracy

Fingoweb to ponad 35 osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych pisanych od zera. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy). Więcej o nas: www.fingoweb.com

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nas w zadaniach działu HR. Zaprosimy do współpracy osobę, która lubi ludzi i dynamiczną pracę. To o Tobie? Dołącz do naszego zespołu!

Jaki będzie zakres Twoich zadań?

  • wsparcie w procesie rekrutacji pracowników,
  • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych i innych spotkań,
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej,
  • wsparcie przy realizacji zadań administracyjnych działu HR.

Poszukujemy osoby, która jest dyspozycyjna min. 20 h w tygodniu. Nie musisz mieć doświadczenia, ale ważne byś miał/a motywację do uczenia się.

Co Ci oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego i zmiany stanowiska,
  • lekcje języka angielskiego,
  • pracę w niepełnym wymiarze czasu (umowa zlecenie),
  • pracę w biurze w Krakowie lub pracę hybrydową,
  • imprezy integracyjne i atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Na jakie Twoje kompetencje i umiejętności zwrócimy uwagę?

  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2,
  • komunikatywność,
  • skrupulatność i rzetelność.

Co nie jest konieczne, lecz mile widziane i sprawi, że nas pozytywnie zaskoczysz?

  • status studenta/ki,
  • sprawność w organizacji wydarzeń,
  • dużo inicjatywy własnej,
  • kreatywność,
  • otwartość na uczenie się i chęć rozwoju,
  • zdolności edytorskie i redakcyjne.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Ty wysyłasz CV,
  • po pozytywnej weryfikacji dokumentów prosimy Cię o odpowiedzi na kilka pytań, a następnie zapraszamy na rozmowę w biurze lub w formie wideokonferencji,
  • otrzymujesz od nas informację zwrotną,
  • jeśli informacja zwrotna jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę.

Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informację o wyniku procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Zrealizowaliśmy ponad 100 krajowych i międzynarodowych projektów, 90% z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2022
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja