księgowy(-a)

MALMIR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-kontrola dokumentów księgowych klientów biura oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego
-wsparcie w bieżacych pracach księgowych
-wykonywanie prac administracyjno-biurowych
-segregowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Elastyczne godziny pracy

Wymagania

- znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu księgowości
- skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Prezentacja firmy

BIURO RACHUNKOWE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa