Asystent/-ka tłumacza przysięgłego (praca zdalna)

Biuro Tłumaczeń LingConnect

cała Polska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta kierowana jest dla absolwentów oraz studentów ostatnich lat filologii germańskiej. Od kandydatów nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia, ale doceniamy chęć do nauki i motywację do zdobywania doświadczeń w dziedzinie tłumaczeń.

Zakres czynności:

  • Wykonywanie tłumaczeń standardowych tekstów
  • Weryfikacja tłumaczeń pod względem technicznym (sprawdzanie kompletności tłumaczenia, pisowni, poprawności formatowania itp.)
  • Przygotowywanie plików do tłumaczenia
  • Dokumentowanie tłumaczeń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Poprawna polszczyzna
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Spostrzegawczość, dokładność, staranność
  • Gotowość do nauki i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Przygotowanie do wykonywania zawodu tłumacza
  • Dostęp do wiedzy z zakresu przygotowania tłumaczeń oraz branżowego słownictwa
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Prezentacja firmy

Jesteśmy wrocławskim biurem tłumaczeń, działającym od 2010 roku. Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa