Opis stanowiska pracy

Sunningwell International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział w Częstochowie

poszukuje kandydata/ki do pracy na stanowisko:

ASYSTENT/KA – TŁUMACZ

Miejsce pracy: Częstochowa

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Tłumaczenie dokumentacji firmowej z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski
  • Prace administracyjno-biurowe
  • Wsparcie pracodawcy podczas realizacji bieżących projektów i zadań

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie niepełne wyższe, wyższe licencjackie/inżynierskie/magisterskie
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie B2 (pożądane C1)
  • Bardzo dobra obsługa pakietów: MS Office, Power Point
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Duże zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialność , wysoka kultura osobista

Mile widziane osoby:

  • Posiadające wykształcenie lingwistyczne w specjalności j. angielski w biznesie
  • Z doświadczeniem w prowadzeniu tłumaczeń, w tym symultanicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowę zlecenie/elastyczny czas pracy w przypadku kontynuacji nauki w uczelni wyższej - możliwe podjęcie współpracy ze studentami
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany/na propozycją aplikuj za pomocą przycisku "Aplikuj" do dnia 18.02.2020r.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przemysłem ciężkim i branżą metalurgiczną

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja