Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Asystent/-ka Stomatologiczny/-a

Wrocław, dolnośląskie

LUX MED Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne w zawodzie asystentki stomatologicznej;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakres: skalingu i piaskowania, wybielania zębów oraz zastosowania Rtg - będą dodatkowym atutem;
  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;
  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem;
  • Sumienność, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Dodatkowe benefity min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa na preferencyjnych warunkach;
  • Ciekawe programy profilaktyczne promujące zdrowy styl życia.

Jesteśmy liderem rynku pod względem liczby klientów. Obecnie LUX MED Sp. z o.o. obejmująca... marki: CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS, świadczy usługi dla ponad 960 000 klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Inne , Praca Obsługa klienta , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna