Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Asystent/-ka Stomatologiczny/-a

Warszawa, mazowieckie

LUX MED Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Praca w Centrum Medycznym LUX MED.

Główne zadania:

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie medyczne kierunkowe w zawodzie asystentki stomatologicznej;
  • Preferowane 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;
  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu;
  • Dodatki pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy liderem rynku pod względem liczby klientów. Obecnie LUX MED Sp. z o.o. obejmująca... marki: CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS, świadczy usługi dla ponad 960 000 klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Uroda / Pielęgnacja , Praca Obsługa klienta , Praca Inne