PBSG Limited

Asystent / ka Spedytora

Od: PBSG Limited
Miejsce pracy: 71-086 Szczecin

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent/ka Spedytora

(spedycja drogowa międzynarodowa)

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Spedytorów w realizacji zadań na platformie Klienta,
  • Wyszukiwanie ładunków za pośrednictwem giełd transportowych,
  • Obsługa zleceń transportu międzynarodowego dla obecnych Klientów firmy,
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw.

Wymagania:

  • Miile widziane doświadczenie kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie, w zależności od preferencji kandydata / kandydatki,
  • Dobrą atmosferę pracy.