Asystent/ka Projektu

PGC Paweł Gruszecki

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W pgconsulting koncentrujemy się na tworzeniu programów związanych z rozwojem potencjału naszych klientów, zarówno organizacji jak i osób prywatnych, między innymi poprzez szkolenia, coaching, aktywizację zawodową, doradztwo organizacyjne, rekrutację.

Pomagamy przy komercjalizacji pomysłów biznesowych, rozwoju kompetencji pracowników, wdrażaniu standardów obsługi, przeprowadzaniu zmian w organizacji.

Niektóre z naszych usług mogą być współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Więcej informacji o firmie mogą Państwo znaleźć na stronie www.pgconsulting.eu.

W związku z rozwojem swojej działalności w obszarze realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych, poszukujemy do swojego zespołu kandydatów oraz kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Organizacja pracy biura projektu
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Bieżące kontakty z uczestnikami projektów

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie doradztwa, szkoleń, projektów unijnych
  • Zwiększającą się odpowiedzialność i zakres działań
  • Możliwość rozwoju zawodowego m. in. poprzez szkolenia
  • Udział w unikatowych projektach
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym: Word, Excel)
  • Dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i rzetelność
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Mile widziane osoby studiujące

Prezentacja firmy

Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów doradcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia