Asystent/ka Projektu w Banku

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014583
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych
- kontakt z użytkownikiem końcowym i współpraca z działami IT w celu dostarczania koniecznych rozwiązań
- opieka nad obiegiem dokumentacji projektowej,
- opracowywanie scenariuszy testowych i testowanie rozwiązań
- sporządzanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe,
- wsparcie administracyjne projektu,
- zainteresowanie tematyką nowinek technologicznych, trendów internetowych, aplikacji mobilnych

Oczekiwania:

- preferowani studenci ostatnich lat wyższych uczelni kierunków: informatyka, ekonomia, zarządzanie, finanse lub pokrewnych,
- doświadczenie w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami - agile, scrum
- umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
- znajomość narzędzi MS Excel i PowerPoint
- wysokiej kultury osobistej, samodyscypliny, komunikatywności

Oferta:

- umowa zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.