Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowo-doradcza z Krakowa zatrudni na etat lub umowę cywilnoprawną asystenta/asystentkę projektu EFS.

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
• Prowadzenie dokumentacji projektu związanej z kwalifikowalnością uczestników projektu i kwalifikowalnością wydatków, sprawozdawczość w zakresie postępu rzeczowego itp.
• Prowadzenie monitoringu postępu rzeczowego projektu
• Bieżący kontakt z uczestnikami projektu, podwykonawcami i opiekunem projektu – korespondencja z Urzędem
• Przygotowywanie przelewów do zatwierdzenia
• Działania informacyjno – promocyjne

Wymagania

• Ukończone studia wyższe
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy przy projektach unijnych na stanowisku o zakresie obowiązków zbieżnym z wyżej wymienionym
• Bardzo dobra znajomość dokumentów regulujących przyznawanie i rozliczanie środków finansowych z EFS
• Samodzielność
• Skrupulatność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting