ASYSTENT/KA PROJEKTANTA

RH PLUS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na tym stanowisku należy:

- współpraca z projektantem przy realizacji projektów;

- projektowanie konstrukcji aluminiowych, stalowych i szklanych w zakresie projektów wykonawczych i przetargowych;

- ścisła współpraca z wykonawcami i architektami w zakresie realizowanego projektu;

- prace doradcze w zakresie fasad.

Wymagania

Idealnego kandydata powinna cechować:

- doskonała znajomość programu AutoCAD (warunek konieczny);

- wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa (warunek konieczny);

- doświadczenie w projektowaniu fasad;

- samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

- bardzo dobra organizacja pracy;

- możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy;

- mile widziane: znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma RH PLUS jest biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie