ASYSTENT/KA PROJEKTANTA/INŻYNIERA

HR Support

Otwock, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się projektowaniem, budową oczyszczalni przemysłowych oraz dostawą i montażem instalacji stacji uzdatniania wody poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • współpraca z Projektantem/Inżynierem i zespołem technologiczno-wykonawczym
  • tworzenie dokumentacji projektowej i podwykonawczej instalacji
  • nadzór nad rozruchem instalacji i pracą podwykonawców
  • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą
  • udział w procesach inwestycyjnych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe - Inżynieria Środowiska
  • (mile widziani studenci ostatniego roku studiów)
  • znajomość procesów przemysłowych (związanych z uzdatnianiem wody)
  • znajomość programów AutoCad i AutoCad 3d
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • szkolenia wdrożeniowe
  • zagraniczne wyjazdy służbowe
  • rozwój zawodowy

KANDYDACIE: ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Prezentacja firmy

HR Support to zgrany zespół specjalistów, który działa w kliku obszarach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria