Asystent/ka Prezesa Zarządu

Exact Systems

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach
  • Organizacja i koordynacja terminarza, podróży służbowych, obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i dokumentów do podpisu przez Zarząd
  • Rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu informatycznego
  • Czynny udział w procesie komunikacji wewnętrznej z pracownikami i kadrą menedżerską
  • Organizacja pracy sekretariatu, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
  • Zamawianie artykułów biurowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych
  • Wykształcenie średnie
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyskrecja oraz wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy.

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca dla studenta