Asystent/ka osoby z niepełnosprawnością

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (oddział warszawski) poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku asystenta osoby z niepełnosprawnościami w projekcie „Usługi asystenta osobistego szansą na samodzielność” .

Zakres obowiązków:

asystentura w zakresie przemieszczania się w obrębie miejsca zamieszkania i wsparcia w dotarciu do podmiotów realizujących działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami w zakresie zdrowotnym, rehabilitacyjnym, edukacyjnym, opiekuńczym, aktywizującym itp., co ma na celu zwiększenie ich samodzielnego funkcjonowania w życiu społecznym, zawodowym i edukacyjnym. Usługa asystencka będzie realizowana na obszarze Warszawy oraz 7 powiatów ościennych, tj. legionowskiego, wołomińskiego, mińskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego. Asystentura będzie świadczona 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00.

Od kandydatów na asystentów wymagamy:

  1. wykształcenia minimum średniego,
  2. minimum rocznego doświadczenie w realizacji usług asystenckich potwierdzone umową, referencjami, zaświadczeniem itp. (w przypadku braku doświadczenia osoba musi wziąć udział w 60-godzinnym szkoleniu z zakresu asystentury osób z niepełnosprawnościami, które zostanie zorganizowane przez Fundację) lub posiadanie kierunkowego wykształcenia (asystent osoby niepełnosprawnej).
  3. dyspozycyjności w przedziale 7:00-22:00 siedem dni w tygodniu lub w godzinach 7:00-15:00 lub 15:00-22:00 lub tylko w weekendy, lub inna niż wymieniona.

Zapewniamy: bilet sieciowy (miesięcznego), abonament telefoniczny oraz polisę OC.

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Praca w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1156216

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 663 660 051 lub 22 400 50 73 oraz pod mailem: asystent.warszawa@firr.org.pl

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta