Asystent/ka na zastępstwo

Lobo Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, dużej, międzynarodowej firmy, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice/śląskie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji wewnątrz firmy
  • Profesjonalna obsługa Klientów i gości (kontakty telefoniczne oraz bezpośrednie)
  • Zarządzanie korespondencją
  • Przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby Zarządu
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Mile widziany status studenta
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie w ramach zastępstwa za pośrednictwem agencji
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja