Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Asystent/ka księgowego prowadzącego księgi rachunkowe. Stanowisko przygotowujące do funkcji samodzielnego księgowego.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • weryfikacja, analiza i wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu informatycznego.
  • odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe.
  • wspieranie pracy zespołu oraz księgowej prowadzącej nadzór.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie/student,
  • predyspozycje do pracy w księgowości,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć uczenia się,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

PACTUM Kancelaria Finansowa funkcjonuje od 20 lat na rynku. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse