Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

ASYSTENT/KA - KOORDYNATOR PROJEKTÓW

02-488 Warszawa, mazowieckie

ADD Studio Reklamy

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie biura, obsługa projektów, zarządzanie obiegiem dokumentów oraz koordynacja pracy poszczególnych działów firmy - oczekujemy zaangażowania, wysokiej samodzielności i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy stabilną, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach marketingowych oraz szansę rozwoju zawodowego.

Nasze biuro mieści się w Warszawie - dzielnica Włochy.

Wymagania

Wymagamy bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, wysokiego poziomu organizacji pracy, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w projektowaniu graficznym, tworzeniu... strategii i kampanii reklamowych oraz szeroko rozumianym funkcjonowaniem serwisów www. Realizujemy spoty reklamowe, reportaże, prezentacje multimedialne.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media