ASYSTENT/KA - KOORDYNATOR PROJEKTÓW

ADD Studio Reklamy

02-488 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie prowadzenie biura, obsługa projektów, zarządzanie obiegiem dokumentów oraz koordynacja pracy poszczególnych działów firmy - oczekujemy zaangażowania, wysokiej samodzielności i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy stabilną, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach marketingowych oraz szansę rozwoju zawodowego.

Nasze biuro mieści się w Warszawie - dzielnica Włochy.

Wymagania

Wymagamy bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, wysokiego poziomu organizacji pracy, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w projektowaniu graficznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media