ASYSTENT/KA KANCELARII PATENTOWEJ

Orienta Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jeśli jesteś ambitną osobą, szukającą doświadczenia z zakresu ochrony własności intelektualnej oraz pragniesz rozwijać swoje umiejętności i jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, dołącz do zespołu!
Obecnie dla naszego klienta - butikowej Kancelarii Patentowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
• Obsługa sekretariatu, prowadzenie terminarza spraw Kancelarii i nadzorowanie terminów,
• Wsparcie rzeczników patentowych w prowadzeniu spraw z zakresu własności intelektualnej,
• Przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej i wniosków do urzędów właściwych ds. własności intelektualnej,
• Sporządzanie wniosków i pism w języku polskim i angielskim,
• Prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych, także w języku angielskim,
• Sporządzanie wycen i wysyłanie zapytań ofertowych.

Nasze wymagania:

• Sumienność, odpowiedzialność, dokładność i umiejętność nadawania zadaniom priorytetów,
• Bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Mile widziane ukończone studia na kierunkach: administracja, stosunki międzynarodowe, filologia angielska,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z praca biurową, zwłaszcza przy sporządzaniu pism, obiegu dokumentów i prowadzeniu terminarza spraw kancelarii.

To oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo innej preferowanej formy zatrudnienia np. B2B,
• Pracę w systemie jednozmianowym w pełnym wymiarze godzin,
• Pracę w zgranym zespole i bycie jego istotną częścią,
• Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po 3-miesięcznym okresie wdrożenia),
• Udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ochrony własności intelektualnej,
• Nowoczesne biuro w Centrum Poznania.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.
Certyfikat agencji pracy: 13347

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.