Asystent/ka E-Commerce

P.H. TOMI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś dokładną, dobrze zorganizowaną osobą, lubiącą się uczyć i podejmować nowe wyzwania przyłącz się do naszego sympatycznego zespołu. Poszukujemy kreatywnych i pracowitych osób. Oferujemy ciekawą, czasami mozolną ale jednocześnie twórczą pracę przy powstawaniu jednego z najlepszych sklepów z artykułami dziecięcymi w Polsce.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Wprowadzanie nowych produktów do programu magazynowego Wf-Mag
  • Uzupełnianie danych, pozwalających na publikację artykułów w sklepie internetowym
  • Projektowanie materiałów reklamowych i obróbka zdjęć
  • Tworzenie baz danych
  • Kontakt z dostawcami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji
  • Dbanie o aktualność i poprawność opisów w sklepie internetowym

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Photoshop
  • Zmysł artystyczny
  • Łatwość w uczeniu się nowych programów i ich funkcji
  • Motywacja do ”pracy z danymi” i komputerem
  • Sumienność, dokładność i zorientowanie na szczegóły
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

Mile widziani studenci studiów zaocznych:

  • z dobrą znajomością języka angielskiego
  • z doświadczeniem w prowadzeniu fanpage’a w mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • Pracę w rodzinnej firmie, w dobrej atmosferze i młodym zespole
  • Rozwijanie praktycznej wiedzy i umiejetności w oparciu o najnowsze trendy w e-commerce
  • Stabilną pracę na umowę zlecenie/o dzieło lub umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w komfortowym biurze - Warszawa Targówek

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży art. dziecięcych od 1990 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce