Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent/ka Działu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pomoc w zakresie obsługi administracyjnej biura,
  • organizowanie podróży służbowych,
  • administrowanie drukami zwolnień, urlopów,
  • zarządzanie dokumentacyjne flotą samochodów, telefonów,
  • wsparcie w obsłudze administracyjnej (dokumenty) dotyczącej oddziałów w Czechach i na Węgrzech,
  • wsparcie działu HR w codziennych pracach - uzupełnianie dokumentacji; wprowadzanie danych do systemów; archiwizowanie dokumentacji,
  • wsparcie działu księgowości w zakresie fakturowania i wprowadzania danych do systemu,
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego dla wszystkich działów,
  • dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z firmami kurierskimi dotycząca korespondencji i paczek,
  • zamawianie artykułów biurowych.

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe o profilu administracja, socjologia),
  • posiadasz 6-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera i Pakiet Office nie są Ci obce;
  • umiesz się posługiwać językiem angielskim w stopniu pozwalającym na codzienną komunikację;
  • jesteś osobą sumienną, dokładną, zaangażowaną w wykonywane obowiązki, komunikatywną, otwartą,
  • cechuje Cię duża samodzielność i inicjatywa w pracy,
  • prawo jazdy będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco,
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 4 godzin dziennie,
  • elastyczne godziny pracy - do ustalenia zgodnie z preferencjami pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów - kartę sportową i prywatny pakiet medyczny.

Numer referencyjny: MS/29/01/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.