Asystent/ka działu z jęz. Niemieckim - praca na pełen etat, 3/4 etatu lub 1/2!

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski, lubelskie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Nr ref.: 0036989

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania tłumaczeń (język niemiecki/polski) oraz kontaktu (mail/telefon) z klientem zagranicznym;
  • Pomoc w przygotowaniu ofert;
  • Wprowadzanie danych, praca z dokumentacją

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2+/C1) umożliwiająca prowadzenie rozmów z kontrahentami zagranicznymi (warunek konieczny);
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań;

Oferta:

  • Umowa o pracę / umowa zlecenie
  • Możliwość pracy w ramach całego etatu, 3/4 etatu lub 1/2 etatu - zależne od preferencji kandydata
  • Jest to również oferta dla studentów dziennych/zaocznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy dla osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji
  • Praca w stabilnej firmie (branża produkcyjna)
  • Lokalizacja: Wohyń (bliskie okolice Radzynia Podlaskiego)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570