Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Asystent/ka Działu Wsparcia Procesu Produkcji

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:
• tworzenie kodów produktów i opakowań w systemie SAP
• koordynacja procesu akceptacji opakowań przez Dział Marketingu i Dział Prawny oraz rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie procesu
• współpraca z zagranicznymi Działami Marketingu w celu ustalenia projektów do wykonania
• przygotowywanie i przekazywanie do agencji graficznych instrukcji związanych z tworzeniem opakowań
• przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji produktów do zakładów produkcyjnych;
• monitorowanie statusu projektów i terminów ich realizacji

Wymagania:
• 1-2 lata doświadczenia w ramach procesu tworzenia opakowań oraz dokumentacji produktów w firmie międzynarodowej branży FMCG
• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (język włoski będzie dodatkowym atutem)
• zaawansowana znajomość MS Office (Excel; PowerPoint)
• staranność i precyzja w działaniu
• analityczne myślenie i zorientowanie na wynik
• umiejętność ustalania priorytetów oraz prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie
• komunikatywność

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów
• pracę dla znanej międzynarodowej marki z branży FMCG
• dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju
• pracę przy ciekawych projektach w małym zespole
• możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja