Asystent/ka Działu Sprzedaży

SPRING PROFESSIONAL

Wrocław, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- wspieranie Działu Sprzedaży w zakresie przygotowania ofert, materiałów informacyjnych czy potwierdzania spotkań;

- aktualizowanie bazy danych dotyczącej informacji o Klientach;

- tworzenie statystyk i raportów dla Działu Sprzedaży;

- bycie realnym wsparciem dla handlowców pracujących ‘w terenie’.

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe;

- doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków;

- język angielski lub niemiecki na poziomie B1 lub wyższym;

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

- wysokie kompetencje organizacyjne, analityczne i komunikacyjne.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;

- możliwość realnego wpływu na wynik finansowy firmy;

- szkolenia wdrażające oraz wsparcie merytoryczne;

- miejsce pracy zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich;

- umowę o pracę, pakiet socjalny.