Asystent/ka Działu Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy proaktywnej, ambitnej, dobrze zorganizowanej i komunikatywnej osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Asystent/ki Działu Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się, międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji artykułów spożywczych, posiadająca w swojej ofercie asortymentowej produkty takie jak zupy czy dania instant. Ze względu na ambitne plany rozwoju organizacji na rynkach zarówno polskim jak i zagranicznych obecnie prowadzimy poszukiwania kandydatów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w Dziale Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • proaktywne wsparcie codziennej pracy Działu Sprzedaży;
  • współpraca oraz dbałość o budowanie wartościowych relacji z partnerami biznesowymi firmy;
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych oraz próbek produktów;
  • tworzenie raportów oraz prezentacji na potrzeby działu;
  • odpowiedzialność za kwestie administracyjne oraz wprowadzanie danych do systemu;
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Profil kandydata

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - B1;
  • wykształcenie kierunkowe z zakresu handlu lub marketingu będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • proaktywna postawa i nastawienie na ciągłe poszukiwanie rozwiązań;
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, doskonałe zdolności komunikacyjne;
  • rzetelność, samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie;
  • realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (np.: opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych);
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • możliwość udziału w dodatkowych i interesujących projektach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page