Asystent/ka Działu Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem skropolonego gazu LNG oraz ziemnego gazu sieciowego poszukujemy:

Asystent/ka Działu SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Codzienne wsparcie Działu Sprzedaży;
  • Nadzór nad mediami społecznościowymi organizacji;
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla Działu Sprzedaży;
  • Uaktualnianie i prowadzenie bazy danych umów handlowych;
  • Monitoring rynku branżowego;
  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów i analiz;
  • Rozliczanie wydatków służbowych.

Wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, laptop, telefon, kurs językowy);
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.