ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY

P.H. Ataya Bis

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji i z wieloletnim doświadczeniem na rynku dodatków do odzieży i obuwia poszukuje kandydatki/ kandydatów na stanowisko:

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi, jeśli:
Masz doskonałą organizację pracy, zaangażowanie i samodyscyplinę w wykonywanie powierzonych obowiązków;
Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (min. poziom B2);
Znasz pakiet Office, obsługujesz komputer i urządzenia biurowe;
Moda to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w branży Fashion;
Lubisz pracę w zespole;
Jesteś kreatywny i masz chęć uczenia się.

Jakie będą Twoje zadania?
Profesjonalna obsługa klienta (stacjonarnie, telefonicznie i mailowo);
Przyjmowanie i realizacja zamówień;
Przygotowywanie ofert handlowych;
Ścisła współpraca z kierownikiem działu sprzedaży;
Dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Stałe godziny pracy (8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku);
Rynkowe wynagrodzenie;
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole;
Jasną ścieżkę rozwoju kariery.

Prezentacja firmy

www.atayabis.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie