Asystent/ka Działu Sprzedaży

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

02-305 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EWL Group od 10 lat jest liderem na rynku zatrudnienia obcokrajowców w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji najwyższej klasy pracowników z krajów Europy Wschodniej i Azji. Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące również wszystkie formalności związane z legalizacją zatrudnienia.

 Aktualnie poszukujemy do pracy w Centrali firmy w Warszawie, kandydatów/kandydatek na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy Działu Handlowego, w szczególności polegające na:

  • telefonicznej i mailowej obsłudze klientów firmy;
  • przygotowywaniu prezentacji i ofert handlowych;
  • obsłudze administracyjnej klientów;
  • przygotowywaniu raportów w oparciu o dane sprzedażowe;
  • reprezentowaniu firmy na wydażeniach branżowych;
  • osobistym i telefonicznym pozyskiwaniu klientów;
  • badaniu rynku i konkurencji.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista, pewność oraz śmiałość w kontaktach telefonicznych;
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów;
  • energia i pozytywne nastawienie;
  • umiejętności i predyspozycje sprzedażowe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych;
  • chęć rozwoju w branży HR;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku;
  • stałe zatrudnienie (Umowa o pracę po okresie próbnym);
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy i możliwość awansu w ramach struktur firmy;
  • wsparcie profesjonalistów i niezbędne szkolenia;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport.

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management