Asystent/ka Działu Prawnego

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - spółki z branży mediowej poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ka Działu PrawnegoMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • wsparcie działu prawnego w pracach biurowo-administracyjnych
  • przygotowywanie prostych dokumentów na wzorach (formularze krs)
  • nadzór nad korespondencją kierowaną do działu prawnego ·
  • Opracowywanie pod kątem technicznym pism, e-maili i innych dokumentów, np. umów, pism kierowanych do instytucji państwowych, w tym sądów, komorników i kontrahentów
  • Udział we wdrożeniu systemu elektronicznego obiegu dokumentów, zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowanew kierunki: prawo, administracja, ekonomia, finanse)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane stanowisko asystenckie w kancelarii prawnej lub dziale prawnym spółki)
  • rozwinięte zdloności komunikacyjne
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w dziale prawnym stabilnej spółki mediowej
  • możliwości rozwoju
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.