Asystent/ka Działu Prawnego

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bieżącej obsługi prawników w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługa korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizacja informacji w bazach danych),
  • wspieranie całego zespołu w porządkowaniu dokumentacji prawnej,
  • koordynacja obiegu dokumentów, przygotowywanie pism,
  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
  • współpraca z innymi działami firmy w koordynacji obiegu dokumentów „prawnych” oraz ich archiwizowaniu,
  • wspieranie działu windykacji w przygotowywaniu pism oraz bieżąca kontrola aktywności i efektywności działań windykacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze prawnym,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu,
  • energia, otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o niekwestionowanej pozycji na rynku,
  • dużo ciekawej i różnorodnej pracy,
  • dobrą atmosferę,
  • umowę o pracę,
  • kartę Multisport oraz możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin
  • możliwość przystąpienie do grupowego ubezpieczenia na życiu
  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.