ASYSTENT/KA DZIAŁU PRAWNEGO

Platforma Canal+

Warszawa, mazowieckie

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Poszukujemy do Działu Prawnego kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • archiwizacja dokumentów i prowadzenie elektronicznego rejestru umów firmy (system ELO)
  • prowadzenie kalendarza Dyrektora Działu Prawnego (planowanie spotkań)
  • organizowanie wyjazdów służbowych przełożonego, rozliczanie kosztów Dyrektora
  • planowanie i monitorowanie zużycia budżetu Działu Prawnego we współpracy z kontrolerem finansowym
  • weryfikacja faktur kosztowych Działu pod kątem poprawności i zgodności z zamówieniami
  • obsługa administracyjna posiedzeń Rady Nadzorczej i walnych zgromadzeń
  • prowadzenie rejestru pełnomocnictw oraz wsparcie w przygotowaniu pełnomocnictw
  • monitoring toczących się postępowań sądowych
  • współpraca z kancelariami prawnymi oraz organami publicznymi
  • weryfikacja poprawności językowej treści umów, pism stworzonych w języku angielskim
  • zamawianie artykułów biurowych i administracyjnych dla Działu
  • inne zadania zlecone przez Dyrektorów oraz pracowników Działu Prawnego

Od kandydatów oczekujemy:

  • ok. 2 lat doświadczenia na stanowisku Asystenta/ki Dyrektora
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie jego zdobywania)
  • znajomości MS Office (Excel i Power Point)
  • umiejętności planowania i bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyskrecji
  • komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji
  • silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • inicjatywy i proaktywności
  • dokładności, dbałości o szczegóły

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu elektronicznego archiwum dokumentów
  • doświadczenie w mediach lub/i międzynarodowej korporacji
  • doświadczenie w przygotowaniu i monitorowaniu zużycia budżetu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • owocowe czwartki
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim. Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.