Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, lidera branży FMCG zlokalizowanego w biurze przy Wilanowie, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Zakres odpowiedzialności:

- wsparcie zespołu w zakresie projektowania i tworzenia opakowań i produktów;

- przygotowanie i wysyłanie odpowiedniej dokumentacji do zakładów produkcyjnych;

- codzienna praca w systemie SAP;

- ścisła współpraca z poszczególnymi członkami zespołu oraz działem prawnym w celu rozwiązywania problemów;

Oczekiwania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (włoski będzie dodatkowym atutem);

- chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku, w branży FMCG;

- bardzo dobra znajomość Ms Office, zwłaszcz Excel;

- znajomość SAP bardzo mile widziana;

- analityczne myślenie i zorientowanie na wynik;

- komunikatywność;

Nasz Klient oferuje:

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej organizacji;

- atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Wilanów;

- pakiet benefitów;

- intensywny okres wdrożenia oraz liczne szkolenia;

- możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur organizacji;

- szybki proces rekrutacji;

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Marketing / PR / Social Media